Wózek inwalidzki stabilizujący głowę i plecy

Wózek inwalidzki dla pacjentów neurologicznych

Wózek inwalidzki stabilizujący głowę i plecy przeznaczony  jest przede wszystkim dla pacjentów z chorobami neurologicznymi wszelkiego rodzaju. Stosowany jest zwłaszcza po udarach mózgu, urazach kręgosłupa czy innych poważnych ograniczeniach w zakresie ruchu.

Jest lekki i zwrotny, co znacznie ułatwia opiekę nad pacjentem. Tylne koła pompowane gwarantują wygodę użytkowania na każdej nawierzchni. 

Samemu pacjentowi natomiast zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę. Wyposażony jest w specjalne koła anty-wywrotne, zagłówek zapinany na rzepy, pasy stabilizujące oraz przedłużone oparcie. 

Wózek stabilizujący posiada przedłużone oparcie z funkcją regulacji kąta nachylenia od 0° do 90° oraz podnoszone podnóżki. Pozwala to na przebywanie pacjenta w pozycji leżącej i półleżącej, ułatwiając odpoczynek, czynności pielęgnacyjne oraz niwelując napięcie mięśni.

Konstrukcja wózka inwalidzkiego stabilizującego wykonana jest z wysokiej jakości ramy aluminiowej.  Dodatkowo została wzmocniona wytrzymałą, podwójną konstrukcją krzyżakową. Zastosowane materiały są odporne na zanieczyszczenia i wodę. 

Body Smile Fit

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego w woj. śląskim

e-mail: kontakt@bodysmilefit.pl

telefon:  609 898 300; 510 943 759