O nas

Zespół Body Smile Fit

Wysoko wykwalifikowany, wciąż szkolący się personel. Dotrzymywanie danego słowa. Empatyczne podejście do klienta i dbałość o relacje. Tak w skrócie można scharakteryzować zespół BodySmileFit.

Kilka lat temu postawiliśmy sobie za cel wspierać osoby z niepełnosprawnością ruchową bądź po przebytych urazach, operacjach, seniorów oraz ich bliskich i opiekunów w codziennym funkcjonowaniu. Chcemy oferować profesjonalny sprzęt, jakiego nie powstydziłyby się najlepsze szpitale, ale w domowych warunkach. Wiemy, że w domu, wśród znanych osób, zwierząt czy pamiątek komfort życia jest o wiele wyższy, a proces rehabilitacji efektywniejszy. 

Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu rehabilitacyjnego. Obecnie oferujemy jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny w województwie śląskim.

Staramy się, by oferowane ceny wynajmu łóżek rehabilitacyjnych i pozostałego sprzętu były przyjazne i nie przekraczały możliwości finansowych naszych klientów. Jesteśmy jednak prywatną wypożyczalnią, nie otrzymujemy dotacji, refundacji ani żadnego innego rodzaju dofinansowania. Jednocześnie tworzymy legalne miejsca pracy, a większość zysków inwestujemy w zakup kolejnego sprzętu.

Przez lata funkcjonowania na rynku usług rehabilitacyjnych zdobyliśmy jednak szeroką wiedzę o możliwości uzyskania refundacji z NZF czy dofinansowania z PFRON na sprzęt rehabilitacyjny przez pacjentów i osoby z niepełnosprawnościami. I tą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.    

Body Smile Fit

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego w woj. śląskim

e-mail: kontakt@bodysmilefit.pl

telefon: 799 358 016